VPO
VPO
VPO - Telefon 800 280 800

Nakoupit teď se vyplatí. Pořiďte si nová okna s dvojitou slevou

Rodinný dům s plastovými okny a dveřmi v dřevěném dekoru.
Ve VPO Protivanov si pořídíte nová okna a dveře s akční cenovkou. Tak VPOhodě nakupujte.

Chcete se v novém roce konečně pustit do rekonstrukce nebo výstavby? Tak na nic nečekejte a pořiďte si nová okna, dveře a HS portály za akční podzimní cenu už teď!

Do novostavby i rekonstrukce skvěle padnou třeba naše nízkoenergetická okna VEKA 82 ve třídě A s trojsklem, se kterými snížíte spotřebu energie.

A s naší dvojitou slevou teď ušetříte ještě víc. Celý sortiment plastových výrobků jsme zlevnili o 5 %. Stačí si jen vybrat a objednat. Další 2 % vám odečteme při platbě předem.

Akce platí do 31. 12. 2023, tak si ji nenechte utéct.

Poradíme vám s výběrem, vše VPOhodě vyrobíme, namontujeme i zapravíme. Tak si nechte poslat nezávaznou cenovou nabídku anebo se za námi zastavte na jedné z našich poboček.

Podmínky slevové akce:

Akci vyhlašuje společnost VPO Protivanov, a.s. (dále jen zhotovitel). Sleva je vypočítána z maloobchodní ceny plastových výrobků (plastových oken a dveří, HS portálů). Sleva platí na cenové nabídky zpracované do 31. 12. 2023. Zhotovitel si vyhrazuje při naplnění kapacit akci časově omezit či zkrátit. Akci nelze kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Blog