Plastová okna

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Produkty > Plastová okna

Plastová okna VPO Protivanov jsou ideálním řešením pro úsporu energie a vašich nákladů na vytápění. Plastová okna s ověřenou kvalitou, dlouhou životností a moderním designem.

Plastová okna

 

 

Výroba plastových oken přímo na míru

 

Plastová okna a dveře vyrábíme každému zákazníkovi na míru s maximálním důrazem na kvalitní zpracování a přesnost ve vlastním výrobním závodě v Protivanově v České republice. K výrobě oken a plastových dveří používáme německé profilové systémy VEKA dovážené přímo z centrály s hlavním výrobním závodem firmy VEKA AG sídlící  u města Sendehorst v západní části Německa.


Profilové systémy VEKA splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a funkční vlastnosti plastových oken. Jedná se o profily výhradně třídy A dle normy EN 12608, určující předepsaný rozměr tloušťky vnější stěny profilu plastového okna. Plastové profilové systémy VEKA oproti profiilovým systémům třídy B vykazují mnohem lepší vlastnosti a splňují  nejnáročnější požadvky na pevnost a stabilitu okna či plastových dveří.


Okna a dveře jsou vybaveny celoobvodovým kováním G-U od firmy německé firmy Gretsch-Unitas, která patří ke špičce v tomto oboru. Okna jsou zasklena izolačními skly od firmy AGC Fenestra a Glass Solutions.


VPO Protivanov klade maximální důraz na kvalitu vyráběných plastových oken, jejich bezpečnost, pevnost a komfort v rámci dlouhodobého užívání výrobků.


Vyberte si z nabídky plastových oken, lišících se svou jedinečnou specifikací s využitím v jednotlivých typech staveb. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme také hliníkové dveře a hliníková okna.

 


Plastová okna VPO

 

 

Plastová okna | VPO Protivanov, a.s. Adresa: Boskovická 250, Protivanov, Olomoucký kraj. Telefon: +420 800 280 800. http://www.vpo.cz.

ko