Plastová okna

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Produkty > Plastová okna

Plastová okna VPO Protivanov jsou ideálním řešením pro úsporu energie a vašich nákladů na vytápění. Plastová okna s ověřenou kvalitou, dlouhou životností a moderním designem.

Plastová okna

plastové okno VEKA 70 VPO Protivanov plastové okno VEKA 82 VPO Protivanov plastové okno VEKA spectral VPO Protivanov

 

 

Zakázková výroba plastových oken

Plastová okna a dveře vyrábíme každému zákazníkovi na míru s maximálním důrazem na kvalitní zpracování a přesnost ve vlastním výrobním závodě v Protivanově v České republice. K výrobě oken a plastových dveří používáme německé profilové systémy VEKA dovážené přímo z centrály s hlavním výrobním závodem firmy VEKA AG sídlící  u města Sendehorst v západní části Německa.

 

Profilové systémy VEKA splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a funkční vlastnosti plastových oken. Jedná se o profily výhradně třídy A dle normy ČS EN 12608, určující předepsaný rozměr tloušťky vnější stěny profilu plastového okna. Plastové profilové systémy VEKA oproti profiilovým systémům třídy B vykazují mnohem lepší vlastnosti a splňují  nejnáročnější požadvky na pevnost a stabilitu okna či plastových dveří.

 

Okna a dveře jsou vybaveny celoobvodovým kováním G-U od firmy německé firmy Gretsch-Unitas, která patří ke špičce v tomto oboru. Okna jsou zasklena izolačními skly od firmy AGC Fenestra, která je součástí celosvětového koncernu AGC Group Izolační dvojskla a trojskla jsou pro nás vyráběna a expedována z výrobního závodu z českých Nesovic.

 

Speciální izolační technologie plastových oken VPO

Nejen plastové profilové systémy a izolační skla musí splňovat nejnáročnější tepelně-izolační požadavky. Prostor pod okny a u parapetů je jedno z nejcitlivějších míst pro únik tepla, který může nastat při standardním řešení výměny plastových oken. Abychom tomu zabránili, standardně používáme podkladní profil, na který je plastové okno posazeno a zároveň slouží pro uchycení interních a externích parapetů. Jako jedni z mála dodáváme podkladní profil, který je ve standardu vypěňen ve dvou komorách profilu tak, aby byl maximálně utlumen únik tepla.

 

VPO Protivanov klade maximální důraz na kvalitu vyráběných plastových oken, jejich bezpečnost, pevnost a komfort v rámci dlouhodobého užívání výrobků.

 

Vyberte si z nabídky plastových oken, lišících se svou jedinečnou specifikací s využitím v jednotlivých typech staveb. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme také hliníkové dveře a hliníková okna.

 


Plastová okna VPO

Plastová okna | VPO Protivanov, a.s. Adresa: Boskovická 250, Protivanov, Olomoucký kraj. Telefon: +420 800 280 800. http://www.vpo.cz.

ko