Garážová vrata

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Sortiment > Garážová vrata

Stavíte nebo rekonstrujete garáž? Chcete si do nové garáže pořídit moderní garážová vrata? V naší nabídce najdete moderní sekční výsuvná a posuvná vrata nebo rolovací vrata.

Garážová vrata

sekční garážová vrata - posuvná sekční garážová vrata - rolovací vrata


Garážová vrata jsou nejen velmi praktickou, ale i estetickou částí vašeho domova. Nabízíme garážová vrata mnoha provedení. Vrata se rozlišují dle systému otevírání, materiálového provedení a typů ovládání. Dodáme vám vrata do garáže na míru podle vašich představ. Nabízíme výsuvná sekční garážová vrata, posuvná vrata a rolovací vrata. Každý typ vrat je specifický svými vlastnostmi a má své výhody.


Nejčastěji používaná jsou sekční garážová vrata, která jsou složena ze sekcí, které pomocí torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Sekční vrata posuvná do boku, podél stěny garáže, jsou tzv. posuvná vrata. Jejich výhodou je možnost částečného pootevření pro průchod a volný strop. Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Nabízíme také křídlová vrata.


Vybírat můžete ze široké škály imitací dřeva nebo zvolit barvu dle vzorníku. Vedle barevného provedení mají na estetickém vzhledu vrat podíl také prolisy. Vzhled vrat lze doplnit moderními nerezovými prvky.


U všech typů garážových vrat při použití motorů, je dnes samozřejmostí dálkové ovládání. Nesmí se zapomínat ani na bezpečnostní prvky, které nám převážně při zavírání pohlídají chod vrat, aby nedošlo ke střetu s jakoukoliv překážkou zapomenutou ve vjezdu.Sháníte také nová okna či dveře? U nás najdete kvalitní dřevěná eurookna i vstupní dveře. Pro více informací kontaktujte naše odborníky, kteří vám se vším rádi poradí.
Garážová vrata | VPO Protivanov, a.s. Adresa: Boskovická 250, Protivanov, Olomoucký kraj. Telefon: +420 800 280 800. http://www.vpo.cz.

ok