Spojení VPO a šenk OKNA

Spojení VPO a šenk OKNA
Šenk se spojil s VPO a veškeré záruky i servis platí i nadále. Stejně jako top kvalita. Okna, dveře, vrata, stínění..., to vše teď seženete u nás na jednom místě.

 

Šenk se spojil s VPO Protivanov… a pro vás se tím nic nemění!

Snad jen to, že teď u nás budete mít ještě širší nabídku produktů a služeb. Top kvalita zůstává a především: záruční i pozáruční servis na všechny výrobky od Šenka platí i pod hlavičkou VPO. Takže je to VPOhodě.

Naše firmy už spolupracují nějaký ten pátek a teď přišel čas posunout tuto spolupráci zase o kus dál a pokračovat společně dál cestou, jejímž cílem je maximální spokojenost zákazníka.

 

Vše na jednom místě

Díky spojení obou firem u nás nyní pořídíte vše na jednom místě: okna, dveře a vrata, posuvné dveře, stínění či pergoly a zimní zahrady. K tomu automaticky získáváte i nadstandardní záruky a jistotu profesionálních služeb, které kromě servisu zahrnují technický návrh, koordinaci všech profesí a kompletní realizaci včetně montáže i zednických prací. Ty zajišťujeme prostřednictvím vlastní servisní firmy Šenk REALIZACE, proto máme vysokou úroveň služeb ve svých rukou a můžeme za ni stoprocentně ručit.

Máme na své straně více než 30 let zkušeností s okny i dveřmi. Chystáte se na stavbu či rekonstrukci a potřebujete poradit? Stavte se za námi na nejbližší prodejně, nebo nám pošlete poptávku a my vám připravíme nezávaznou kalkulaci.