Nakombinujte si okna, vrata a venkovní stínění s pořádnou slevou

Rodinný dům s dřevěnými okny, žaluziemi a garáží
Ve VPO Protivanov si pořídíte nejen nová okna a dveře, ale taky garážová vrata a venkovní stínění. Tak VPOhodě kombinujte.

Stavíte dům svých snů nebo vás čeká kompletní rekonstrukce? Potřebujete okna, dveře, vrata, stínění a taky odborníka, co vám je spolehlivě namontuje? 

Neztrácejte čas běháním od čerta k ďáblu. Radši si vyřiďte vše na jednom místě – u nás. Teď si navíc můžete VPOhodě nakombinovat špičkové produkty od VPO a LOMAX a ušetřit ještě víc!

Pořiďte si k novým oknům taky garážová vrata nebo venkovní stínění a získáte skvělou 3% slevu.

A když si u nás vybavíte kompletně celý dům od oken a vchodových dveří přes vrata až po rolety nebo žaluzie, dostanete speciální slevu ve výši 4 %.

Poradíme vám s výběrem, vše VPOhodě vyrobíme, namontujeme i zapravíme. Tak si nechte poslat nezávaznou cenovou nabídku anebo se za námi zastavte na jedné z našich poboček.

Podmínky slevové akce:

Akční slevu ve výši 3 % získáte při objednání min. 1 ks výrobku ze sortimentu oken a dveří a min. 1 ks výrobku ze sortimentu vrat nebo venkovních rolet a žaluzií. Slevu ve výši 4 % získáte při objednání min. 1 ks výrobku ze sortimentu oken a dveří a min. 1 ks garážových vrat a min. 1 ks venkovních rolet nebo žaluzií. Sleva je vypočítána z maloobchodní ceny výrobků (oken, dveří, garážových vrat a venkovních rolet a žaluzií). Sleva platí na smlouvy uzavřené a podepsané do 30.06.2023 a nelze ji uplatnit na již zpracované cenové nabídky v platnosti. Zhotovitel si vyhrazuje právo při naplnění kapacit akci časově omezit či zkrátit. Platí pouze pro koncové zákazníky.