ZIMNÍ AKCE - SLEVY až 50%

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > Novinky > ZIMNÍ AKCE - SLEVY až 50%

Časově omezená akce s mimořádně výhodnými podmínkami.

ZIMNÍ AKCE - SLEVY až 50%

 

zimní akce VPO Protivanov na okna a dveře v roce 2020 a 2021

 

 

Nejvýhodnější nabídka v roce je tady.  Získejte slevu na okna a dveře až

 


50 %


A to není vše. Dále můžete získat následující bonusy.


BONUS navíc 3 % na plastová okna a dveře


BONUS sleva 2 % pokud uhradíte celou zakázku předem

 


Akce prodloužena do 28.2.2021

 

 

Kde můžu objednat?


Všechny prodejny VPO Protivanov, a.s.


Poptávkový formulář na webu www.vpo.cz

 

 

 

SLEVA až 50% je základní sleva a vztahuje se pouze na plastová a hliníková okna a dveře. Stanovení výše slevy se odvíjí od celkového objemu množství a specifikaci výrobku v cenové nabídce a počítá se z ceníkové (základní) ceny všech výrobků, tj. oken nebo dveří. Slevu nelze uplatnit na již zpracované cenové nabídky.

 

BONUS navíc 3% sleva je vypočítána z ceny plastových výrobků tj. plastových oken a dveří po základní slevě. Slevu nelze uplatnit na již zpracované cenové nabídky. Sleva platí pro zakázky objednané na základě podpisu smlouvy do 28.2.2021.

 

BONUS navíc 2% platí při složení zálohové platby při podpisu smlouvy ve 100% výši celého díla. Skonto 2% je počítáno z ceny výrobků - oken nebo dveří bez DPH. Slevu nelze uplatnit na již zpracované cenové nabídky. Sleva platí pro zakázky objednané na základě podpisu smlouvy do 28.2.2021.

 

Výše uvedená sleva a bonusy platí pro zakázky objednané na základě podpisu smlouvy do 28.2.2021. Sleva a bonusy budou poskytnuty v případě, že montáž zakázek bude probíhat v období od 20.1.2021 do 30.4.2021. Zhotovitel si vyhrazuje právo při naplnění výrobních kapacit akci časově zkrátit.


 

 

ko