Typy

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Typy

Typy

VCHODOVÉ DVEŘE S PŘÍČKAMI

  

Jednotlivé druhy dveří s příčkami jsou vyobrazeny v následujících odkazech.
Vchodové dveře s příčkami - top line
Vchodové dveře s příčkami - kombinované
Vchodové dveře s příčkami - s meziskelními příčkami
Vchodové dveře s příčkami - soft line

VCHODOVÉ DVEŘE S VÝPLNĚMI PERITO

           
Classic Alena V1     Technic Erica V1      Vizual BeataV1    Elegance Vanda V2   Premium Martina V1

další ukázky výplní najdete na www.perito.cz


Popis sérií

Classic
Dveřní výplň je slepena v sendvič, jehož dvě vnější vrstvy jsou z vysoce kvalitního stálobarevného plastu, který je vakuově zpracován. Pohledové rámečky tvoří součást desky, což umožňuje snadnou údržbu těchto panelů. Vizuálně se řadí tato série ke klasickým.
Technic
Název série napovídá, že se jedná o dveřní výplně, u nichž jsou pohledové části tvořeny z geometrických tvarů. Stejně jako u řady Classic je použita technologie vakuově tvarovaných plastů.
Vizual
Dveřní výplně v této typové sérii jsou vyrobeny z proskleného sendviče bez ozdobných rámečků. Jedná se o lehkou variantu výplně s jednoduchou údržbou.
Elegance
Výplně z této série jsou velmi působivé díky kombinaci použitých materiálů. Tím hlavním je ušlechtilá nerezavějící ocel, která propůjčuje výplni zcela osobitý charakter. Spolu se skly různých provedení na sebe nevtíravě upozorňuje svojí originalitou.
Premium
V této skupině výplní můžete plně zapojit svoji fantazii a sestavit si svoji výplň dle Vašich požadavků, a to především díky téměř nekonečné řadě kombinací barev. Zvolte si výplň bílou, v dekoru dřeva nebo kombinace jakýchkoli odstínů ze stupnice RAL. K tomu si vyberte sklo z naší nabídky a máte svůj originál.
Instalace výplně
Výplň nesmí být instalována do blízkosti tepelných zdrojů jako jsou topné zářiče, krby, otevřené ohně a podobně. Též při skladování je nutno se vyvarovat blízkosti výše zmíněného. Styk výplně s ostrými, tvrdými předměty může způsobit neopravitelné poškození nebo poškrábání svrchní desky. Ochrannou folii, která je „nalepena“ na celé ploše odstraňte z dveřní výplně nejlépe ihned po zasazení dveří, nejpozději však do 1 měsíce.
Údržba a čištění
Při mytí dveřní výplně používejte hadr, popřípadě mycí houbu a běžné mycí a čistící prostředky. V žádném případě nepoužívejte abrasivní čistící prostředky, chemikálie ani rozpouštědla. Při silném znečištění plastové části je možné použít líh (nepoužívat na olověné části vitráží). Prosklené plochy udržujte čistícími prostředky na sklo. Pro vysoký efekt a dlouhou životnost vitráží je nutné vždy po umytí vytřít do sucha olověné pásky z toho důvodu, že olovo jako přírodní materiál může při kontaktu s čistícími prostředky dříve a nerovnoměrně „zajít“.
Výměna poškozeného skla
V případě poškození skla u konečného zákazníka, provádíme výměnu skla s úhradou za subdodávky, poštovné a balné. Každý zákazník (uživatel) musí uplatnit žádost o opravu u svého dodavatele dveří, případně se obrátit na firmu, zabývající se touto činností. Dodavatel dveřní výplně po dohodě s firmou PERITO s.r.o. a zákazníkem (uživatelem) vyřeší zajištění dveří po demontáži poškozené dveřní výplně, kterou odešle řádně zabalenou na náklady zákazníka firmě PERITO s.r.o.. Dodavatel si u firmy PERITO s.r.o. objedná výměnu prosklení.
Dekorativní skla všeobecně
Námi dodávané dekorativní skla jsou realizovány na 4 mm skle, eventuelně connexu 6,4 mm. Složení dekorativních skel: nalepené olověné pásky, barevné nebo pískované fólie (nahrazující ornamentní sklo), fazetové sklo, ozdobné barevné sklo, skla pískovaná klasickou metodou,popřípadě fusing.
Dekorativní skla jsou standardně instalována do dveřní výplně na pozici 3 a 4 – t.j. na interiérové části výplně, na pozici 1 a 2 (exteriérová část) je float. Změnu těchto pozic specifikujte na objednávkovém listu v poznámce kvůli případné instalaci doplňků (klepadla). Nebude-li upřesněna specifikace, bude doplněk instalován standardně.
Typy dekorativních skel
Linea – olověné pásky
Olověný pásek oboustranně nalepený na 4 mm skle. Je možná případná kombinace s ornamentním sklem, bezpečnostním (connex), či tepelně izolačním (k=1,5).
Colora – olověné pásky s barevnou folií
Při výrobě je použito barevných fólií a pískované fólie. Vitráž není průhledná, nýbrž průsvitná, a proto není nutné používat ornamentní sklo.
Crystal – olověné pásky a fazetové sklo
Zde je použita především pískovaná fólie (neprůhledná, pouze průsvitná), doplněná o broušené fasetové sklo. Tuto variantu nedoporučujeme kombinovat s ornamentním sklem (neprůhlednost zde zaručuje fólie), protože dochází ke vzhledovému znehodnocení této vitráže a cena neodpovídá dosaženému efektu.
Finesa – pískované sklo
Pískování je provedeno klasickou metodou. Tuto variantu nedoporučujeme kombinovat s ornamentním sklem, neboť vzhledově se pískování znehodnotí a cena neodpovídá možnému efektu.
Fusing – více skel spečených dohromady
Spékání různobarevných skel za vysokých teplot dohromady, čímž vzniká probarvené tabulové sklo. Tuto variantu z estetického hlediska nedoporučujeme kombinovat s ornamentním sklem.
ko