Spokojení zákazníci

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Spokojení zákazníci

Objednávka + dodávka = spokojenost

Tímto vzorcem se řídí vztahy mezi VPO Protivanov našimi zákazníky. To,co nás posunuje dále vpřed i v oblasti velkých zakázek pro panelové domy, jsou kladné ohlasy našich spokojených zákazníků.

Ohlasy zákazníků

Stavební bytové družstvo Brněnec
PSČ 569 04
Družstvo zapsáno Krajským soudem v Kradci Králové, oddíl Dr XXVI, vložka 168, dne 2.10.1964

VPO Blansko
Rožmitálova
678 01  Blansko

Věc
Poděkování VPO Protivanov a jeho zástupci Ing. Ševčíkovi

Jsme bytový dům Moravská Chrastová 220 s 24 byty ve vlastnictví Stavebního bytového družstva Brněnec. I když náš dům byl dostavěný v roce 1990, rozhodli jsme se v minulém roce provést výměnu stávajících dřevěných oken, která si již vyžadovala větší údržbu, za nová plastová. Oslovili jsme několik firem, mezi nimi i VPO Protivanov a vyžádali si cenové nabídky na celkovou realizaci výměny oken. Při výběru dodavatele jsme si stanovili určitá kritéria a podle nich postupovali. Jednoznačně jsme se shodli na firmě VPO Protivanov. K tomuto rozhodnutí nás vedl za prvé fakt, že jsme měli možnost práci této firmy poznat v již realizovaných výměnách oken v rámci SBD Brněnec v bytových domech ve Slunečním údolí ve Březové nad Svitavou a za druhé velice seriózní a vstřícná nabídka financování. Vlastní realizace proběhla v předem dohodnutých termínech a v námi požadované kvalitě. Letošní dlouhá a tuhá zima prokázala kvalitu plastových oken, ale i kvalitu práce lidí, kteří výměnu prováděli. Na konci topné sezóny jsme byli mile překvapeni úsporou nákladů na topení. Proto bych chtěl touto cestou poděkovat firmě VPO Protivanov za vstřícné jednání, spolupráci a kvalitně odvedenou práci.
Naše provedená výměna oken a hlavně pak úspory nákladů na vytápění, byly inspirací k následování dalším bytovým domům v rámci SBD Brněnec. V současné době je připravena realizace výměny oken v dalších dvoubytových domech v celkovém počtu 78 bytů, opět ve spolupráci s VPO Protivanov.

V Brněnci dne 15.8.2006


Jaroslav Nečas
místopředseda SBD Brněnec

 

ROZVOJ, stavební bytové družstvo se sídlem Wolkerova č. 15, Prostějov 796 01

VPO Protivanov
Protivanov 250
794 48  Protivanov

V červenci tohoto roku jsme vyměnili okna na bytovce stř. 2364 v Bohuslavicích 114-116. Tyto práce jsme zadali firmě VPO Protivanov, které byly provedeny v předem sjednaném termínu ke spokojenosti všech nájemníků. Tímto děkuji firmě VPO Protivanov a doporučuji dalším zákazníkům.

Na příští spolupráci se těší

předseda samosprávy stř. 2364
Marcel Chytil
Bohuslavice 113
798 56  Bohuslavice u Konice
Tel. 777 633 461
e-mail: marcel.chytil@atlas.cz

V Bohuslavicích 13.8.2006


VPO Protivanov a.s.
Protivanov 250
798 48 Protivanov

Věc: PODĚKOVÁNÍ

V měsíci červenci 2006 nám byla v celém panelovém domě nainstalována plastová okna a vstupní portál vaší firmou. Jelikož jsme s prací velice spokojeni, chceme vám touto formou poděkovat za kvalitní a velice profesionální práci. Přejeme dalším vašim zákazníkům spokojenost s vaší firmou, tak jak jsme byli my.

S pozdravem Sperát Zdeněk /předseda výboru SVBJ/, Reichová Lenka /člen výboru/.

Sdružení vl. byt. jednotek
Hliníky 512
Velké Opatovice
679 63

Ve Velkých Opatovicích 27.8.2006

Společenství vlastníků domu Hradecká č.p. 315, Březová nad Svitavou, 569 02 Březová nad Svitavou

 

 

Věc: Poděkování VPO Protivanov a.s.

 

Počátkem roku 2006, jako mnoho bytových domů, jsme i my řešili výměnu starých oken na bytovém domě.

Jelikož je trhu více společností, které tyto práce provádějí, osvolili jsme 6 firem na zpracování nabídek na výměnu starých dřevěných oken za nová plastová. Po obdržení nabídek jsem všichni vlastníci měli těžkou úholu, vybrat toho správného dodavatele. Po důkladném rozboru jsme se rozhodli pro Vaši společnost  - VPO Protivanov a.s.

Zdůvodnění našeho rozhodnutí je úplně jasné. Už první vstřícné jednání s pracovníky společnosti ve Svitavách nasvědčovalo tomu, že jsme zvolili správně - využili jsme bezplatné odborné konzultace, poradenství a dalších možností co společnost nabízela. Ocenili jsme i dohodnuté termíny dodacích lhůt a kvalitně provedenou práci.

Chtěli bycho tímto poděkovat všem pracovníkům společnosti VPO Protivanov a.s. za plně profesionální přístup k zákazníkům od prvního jednání  až do konečné fáze, tj. dokončení osazení nových plastových oken.

 

 

Tuto společnost doporučejeme všem.

 

 

Ve Březové nad Svitavou dne 30.1.2007


Ing. Václav Hnát

předseda výboru společenství


 

 

ko