Přesklení plastových oken

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > Novinky > Přesklení plastových oken

Jednoduchá výměna starších izolačních dvojskel za nová s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi.

Většina tepla z místnosti uniká (při dostatečném odborném utěsnění) přes okenní skla a to i skla izolační, která se také hlavně v jejich spodní části nadměrně rosí a voda pak stéká na parapet a případně i na zem.


Tepelně izolační schopnost skla se vyjadřuje koeficientem tepelného prostupu Ug (W/m2K = prostup tepla ve watech v m2/za 1 hodinu).


Starší okna jsou již sice zasklena izolačními dvojskly, ale tato dvojskla mají tepelnou propustnost daleko vyšší (2,4 -3,5 kW/m2 K), než je při dnešních cenách energií možné. Jednoduchou a rychlou výměnou izolačního dvojskla za nové (1,0 - 1,1 kW/m2 K), kterou lze provádět přímo u Vás, dojde ke snížení tepelných ztrát a prodloužení životnosti Vašich oken a dveří.


Přesklení je zcela jednoduché. Zasklívací lišta se odstraní, vyjme se původní dvojsklo a nahradí se novým s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Zasklívací lišta se opět naklapne zpět. V případě výměny dvojskla za trojsklo, bude vyměněna i zasklívací lišta.


Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte naše servisní oddělení (tel. 582 399 453, email: jakost@vpo.cz), připravíme vám cenovou nabídku na přesklení oken včetně dodání nových izolačních skel.

 

 

izolační dvojsklo a vlivy působící na něj

ko