Posuvné dveře

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Produkty > Posuvné dveře

Posuvné dveře vám přenesou zahradu, terasu nebo balkón do domu a zajistí tak velkorysou úpravu obytných prostor. Představujeme Vám naše systémy pro zdvižně posuvné dveře (HS portál) a sklopně odsuvné dveře (PSK) v plastu, dřevě a hliníku.

Posuvné dveře

plastové posuvné dveře hs portál - dřevěné posuvné dveře hs portál - hlinikove posuvné dveře hs portál

 

Sklopně odsuvné dveře (PSK) jsou stále více oblíbeným prvkem rodinných domů. Hodí především do malých průchodů jako náhrada standardních balkónových dveří. Pohyblivá křídla se jednoduše vyklopí, poté se pohybují po položené kolejnici a posunou na stranu.

Sklopně odsuvné dveře ušetří prostor proti tradičně otevíraným dveřím, mají stejné tepelně izolační vlastnosti i vzhled jako okna a v neposlední řadě příznivou cenu. Tento systém má oproti HS portálu jednu estetickou „nevýhodu“. Ve spodní části je klasický vysoký rám, který je nutné překročit.

 


Zdvižně posuvné dveře (HS portál) se hodí do velkých otvorů a jsou ideální především tehdy, kdy je nutné pohybovat velkými tabulemi skla. Křídla jsou uložena na vlastních oddělených kolejnicích na nízkém rámu (prahu) a při otevírání se jedno křídlo lehce nadzvedne a posune do strany.


HS portál má na první pohled propracovanější konstrukci, tudíž cena je oproti klasickým sklopně odsuvným dveřím vyšší.  HS portál ovšem umožňuje velmi komfortní obsluhu při skutečně velkých rozměrech a hmotnosti.

 

 

 


ko