Popis

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > Popis

SYSTÉMY ROLET
Rolety VEKA nabízejí účinnou ochranu před sluncem, vedrem a oslňujícím světlem, před nežádoucími pohledy a nezvanými hosty. Při nízkých vnějších teplotách udržují ve vnitřních prostorách teplo a kromě toho jsou různorodým a dekorativním prvkem fasády. Program roletových skříní VEKA nabízí typy a varianty ve všech velikostech pro použití i novostaveb i pro renovované objekty.
U roletových prefabrikovaných skříní tvoří okno, roleta a skříň harmonickou jednotku a mohou být kompletně namontovány bez velké námahy. Skříně a roletové profily jsou vyrobeny z plastu s vysokou rázovou pružností a odolností proti povětrnostním vlivům a zaručují vysokou stabilitu a odolnost proti překroucení. Kovová vyztužení jednotlivých profilů zvyšují ochranu před vloupáním.
Roletové skříně mohou být vyráběny v celé paletě barev a dekorů VEKA. Roletové tyče jsou k dostání ve výběru z příslušných barev:
Výhody na jeden pohled:

  • Rychlá a jednoduchá montáž díky kompletnímu systému.
  • Zarážky pro perfektní usazení izolace a bezvadnou funkci.
  • Roletové skříně s izolačním pláštěm pro optimální izolaci: Usb = 0, 85 W/m2K.
  • Revizní klapky jsou podle výběru možné ze strany místnosti nebo zespodu.
  • Stabilní upevňovací technika s kovovými profily a sešroubováním skříně přes osazovací rám.
  • Díky čtyřem velikostem skříně (140, 160, 180 a 210 mm) jsou možné individuální výšky oken a dveří.
  • Materiál se snadnou údržbou, odolný proti světlu a povětrnostním vlivům pro trvale atraktivní optiku.
  • Ovládání podle volby páskem, kličkou nebo motorem.

Nově v programu VEKA je roletová skříň s dole ležící revizní klapkou, u které mohou být prováděny údržbové práce rychle a jednoduše - bez škod na tapetě nebo omítce. Speciální izolační prvek z polyuretanové pěny umožňuje izolační hodnotu požadovanou Nařízením o úsporách energie. Skříň může být nasazena na omítce nebo po upevnění příslušného nosného materiálu přetřena omítkou.

ko