Podzimní Extra Bonusy

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > Novinky > Podzimní Extra Bonusy

Připravili jsme pro vás podzimní akci s mimořádně výhodnými podmínkami.

Podzimní Extra Bonusy

 

 

.

Vážení zákazníci,


právě teď můžete získat nadstandardní a mimořádně slevy a výhodné bonusy. Jedná se o časově omezenou akci, tak neváhejte.BONUS 1

Zvýhodněná cena na plastová okna a dveře - SLEVA až 55%BONUS 2

Zvýhodněná cena na doplňky - SLEVA až 55%BONUS 3

Zvýhodněná cena montáží a ostatních prací spojených s dodávkou a výměnou oken - SLEVA 5%BONUS 4

1 rok záruky na plastová okna a dveře navíc - pouze za 1 Kč.

 

 

Akce platí do 30.10.2020

 

 

 

.

SLEVA až 55% se vztahuje pouze na okna a dveře VPO Protivanov a dále na doplňky - vnitřní horizontální žaluzie, venkovní a vnitřní parapety, okenní a dveřní sítě proti hmyzu. Výše slevy je stanovena dle celkového objemu a je počítána z ceníkové (základní) ceny všech výrobků a doplňků. Akce se nevztahuje na již zpracované cenové nabídky. Akce platí pro zakázky objednané do 30.10.2020.


SLEVA 5% se vztahuje na práce spojené s dodávkou a výměnou plastových oken a dveří VPO Protivanov tj. demontáž původních oken a dveří, montáž, zednické zapravení, odvoz a likvidace původních oken nebo dveří. Sleva je počítána z ceníkové (základní) ceny prací. Akce se nevztahuje na již zpracované cenové nabídky. Akce platí pro zakázky objednané do 30.10.2020.


1 ROK ZÁRUKY NAVÍC ZA 1 Kč se rozumí jeden rok navíc ke standardní 5-leté záruce na plastová okna a dveře, která je zdarma jako přidaná hodnota. Lze koupit pouze jeden rok záruky navíc ke standardní 5-leté záruce. Akce platí do 30.10. 2020. Záruční podmínky jsou uvedeny ve všeobecných obchodních podmínkách a reklamačním a servisním řádu společnosti VPO Protivanov, a.s. Akce se nevztahuje na již zpracované cenové nabídky. Akce platí pro zakázky objednané do 30.10.2020.

ko