Karel Loprais na návštěvě u VPO Protivanov

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > Novinky > Karel Loprais na návštěvě u VPO Protivanov

Šestinásobný vítěz Rally Dakar přijal pozvání k prohlídce výroby.

Karel Loprais na návštěvě u VPO Protivanov

 

Již více jak 25 let firma VPO Protivanov vyrábí a dodává okna a dveře. Za tuto dobu vyrobila a dodala své výrobky mnoha spojeným zákazníkům. Mezi naše zákazníky patří také šestinásobný vítěz Rallye Dakar pan Karel Loprais, který přijal naše pozvání do sídla firmy a mohl tak zhlédnout proces výroby oken a dveří VPO Protivanov.

 

Karel Loprais je dodnes jednou z největších osobností Rallye Dakar. Ze všech závodníků v historii má na svém kontě druhou nejlepší bilanci pódiových umístění. Už při druhé účasti v roce 1987 získal pro Tatru dakarské stříbro a o rok později poprvé vyhrál. V letech 1988-2001 zvítězil celkem šestkrát
a v době svého šestého prvenství byl nejúspěšnějším dakarským závodníkem historie.

 

Karel Loprais byl rovněž zvolen českým motoristickým sportovcem století, několikrát získal Zlatý volant ve své kategorii a v roce 2007 obdržel Zlatý volant za celoživotní přínos motoristickému sportu.

 

Panu Lopraisovi děkujeme za návštěvu. Velmi si vážíme toho, že si vybral naše výrobky, přejeme pevné zdraví a mnoho dalších úspěchů nejen jemu ale i celému Loprais Teamu.

 

Tým VPO Protivanov

 

 

Karel Loprais na návštěve u VPO Protivanov

Fotogalerie

Karel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO ProtivanovKarel Loprais na návštěvě u VPO Protivanov
ko