Jak to teď funguje?

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > Novinky > Jak to teď funguje?

Pracujeme bezpečně a ohleduplně. INFORMACE v souvislosti s COVID-19

Jak to teď funguje?

 

Poslední aktualizace: 21.10.2020.

 

Naše výroba funguje na plný provoz bez omezení za dodržování nařízení vlády a hygienických podmínek v rámci preventivních opatření.


Logistika, distribuce a dodávky zakázek běží ve standardním režimu.Dle nařízení vlády jsou prodejny od 22.10.2020 do 3.11.2020 pro zákazníky uzavřeny.

Vaše poptávky stále evidujeme, cenové nabídky na vaše projekty zpracováváme obratem. Můžete nadále kontaktovat naše pracovníky z jednotlivých obchodních zastoupení. Konzultujeme online nebo po tel.

 


1/ Poptat nás můžete zde, stačí vyplnit poptávkový formulář nebo uvést a odeslat pouze kontakt na Vás.

2/ Spojíme se s vámi po tel. a upřesníme vaši představu a požadavky na technické řešení.

3/ Zpracujeme a zašleme vám cenovou nabídku.

4/ Po tel. s vámi projdeme detaily nabídky a odpovíme na vaše otázky. Pokud máte další  konkureční nabídky, rádi je s Vámi porovnáme a upozorníme na rozdíly. Ty mohou být zásadní a na první pohled nemusí být zřejmé.

5/ Přesné zaměření na stavbě a doladění detailů provedeme dle dohody s Vámi. Domluvíme si předem termín a formu zaměření. Zaměření může proběhnout i bez Vaší účasti.

6/ Termín montáže sjednáme po vzájemné dohodě a předem se domluvíme, jak bude montáž probíhat.Využijte právě teď aktuální podzimní extra bonusy. Máme pro vás připravenou skvělou nabídku, který tu ještě nebyla. 

Přejeme vše dobré, hlavně pevné zdraví a děkujeme za spolupráci.

 

 

Váš dodavatel oken a dveří VPO Protivanov, a.s.

ko