Kalkulace ceny oken a dveří

Slide 1

Vyplňte a pošlete nezávaznou on-line poptávku. Cenovou nabídku vám zpracujeme ZDARMA.

Home > Kalkulace ceny oken a dveří

Poptávkový formulář je momentálně mimo provoz, prosím kontaktujte některé naše obchodní zastoupení. Děkujeme za pochopení.

Vyplnění poptávkového formuláře je zcela nezávazné a slouží pouze k vytvoření cenové nabídky.

 • Do pole Specifikace poptávky uveďte o jaké výrobky a služby máte zájem. U výrobku uveďte počet, rozměry, případně členění (např. jednokřídlé okno, balkonové dveře, hs portál apod.), materiál (plastová, dřevěná nebo hliníková okna), typ skla (2-sklo, 3.sklo), barvu oken,  apod.
 • Dále uveďte o jaké služby máte zájem. Jedná se o práce spojené dodáním nových výrobků (vybourání původních oken, montáž nových, zednické zapravení, apod.).  Na konci formuláře můžete vložit přílohu, kterou odešlete spolu s formulářem (např. výpis oken a dveří, pohledy a půdorysy z projektové dokumentace, apod).
 • V případě, že nechcete specifikovat poptávku, nevadí. Můžete vložit přílohu nebo odešlete formulář pouze s vyplněnými kontakty. V co nejbližší době se s Vámi tel. spojíme a probereme detaily pro přípravu cenové nabídky. 

*
*
*
*
*
*
*


vyberte si prosím jak chcete dále pokračovat

Chci si vybrat produkty sám
Pokračovat ve výběru produktů
Chci, aby mě kontaktoval pracovník VPO Protivanov
Vybral jsem si tyto produkty
01
 • Jednokřídlé okno otevírané výklopné 1ks
 • Rozměr: š = 1000mm v = 1500mm
 • Materiál: dvojsko
 • Zasklení: dvojsko
 • Typ dveří: T1
 • Vnitřní barevné provedení: hnědá
 • Venkovní barevné provedení: hnědá
 • Vnitřní parapet
 • Venkovní parapet
 • Žaluzie
 • Sítě proti hmyzu

Seznam produktů

01
Jednokřídlé okno otevírané výklopné - 1ks, materiál: plast
Zasklení: dvojsko, Typ dveří: T1, Rozměr: š = 1000mm v = 1500mm,
Venkovní barevné provedení: hnědá, Vnitřní barevné provedení: hnědá,
Vnitřní parapet, Venkovní parapet, Žaluzie, Sítě proti hmyzu

Seznam služeb

 1. Demontáž
 2. Původní okna jsou zdvojená
 3. Likvidace původních oken
 4. Montáž
 5. Zednické zapravení špalet ostění

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nezávazné obchodní nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany společnosti VPO Protivanov, a.s., které je nezbytné pro případné uzavření a plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi VPO Protivanov a zákazníkem (uživatelem). Společnost VPO Protivanov, a.s. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti. Další informace naleznete v dokumentu „Informace o ochraně a zpracování osobních údajů“ adrese http://www.vpo.cz/ke-stazeni--235.html

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností VPO Protivanov, a.s., se sídlem Boskovická 250, 798 48 Protivanov, IČO: 29001765 (jako správcem údajů), v rozsahu: jméno a příjmení, bydliště, telefon, e-mailová adresa. Údaje budou zpracovávány po dobu 5 let a za účelem zasílání obchodních sdělení v rozsahu: produktové informace, akční nabídky, pozvánky na odborné semináře, školení a veletrhy. (Odběr těchto informací je možné kdykoliv zrušit kliknutím na příslušný odkaz v patičce zprávy). Subjekt údajů má dle čl. 15 – 22 nařízení právo na: Informace o zpracování, potvrzení o zpracování, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost.

dl