O nás

Upoutávka na plastová okna a dveře
Home > O firmě > O nás

 

 

Vážení zákazníci,

 

 

Společnost VPO Protivanov, a.s. patří mezi přední výrobce plastových a hliníkových oken a dveří v České republice. Plastová a hliníková okna a dveře vyrábíme z nejkvalitnějšího materiálu německého a českého původu. Dále dodáváme, dřevěná a dřevohliníková okna, garážová vrata, veškeré okenní a dveřní příslušenství jako jsou např. parapetní desky, sítě proti hmyzu, žaluzie, rolety a další stínící techniku.

 

Značka VPO Protivanov působí na českém trhu již od roku 1993 a navázala tak na čtyřletou tradici výroby plastových oken v Protivanově (od roku 1989). Patříme tak mezi první české výrobce plastových oken a dveří. Za tuto dobu počet vyrobených oken a dveří překročil hranici více jak jednoho milionu ks.

 

Připravenou pro vás máme kompletní nabídku služeb spojenou s dodáním výrobku – odborné poradenství v oblasti stavebních otvorových výplní, vypracování nezávazné cenové nabídky a řešení zákazníkovi přímo na míru, demontáž a likvidace původních oken a dveří, montáž nových oken, dveří a příslušenství, zednické zapravení a servis oken a dveří, který u některých ostatních firem už není obvyklé.

 

Cílem společnosti VPO Protivanov je dodat zákazníkovi spolehlivý kvalitní produkt, stabilně růst a udržet si přední postavení tradičního kvalitního výrobce oken a dveří v České republice.


letecký snímek na areál VPO Protivanov

 

 

Sídlo:


VPO Protivanov, a.s.
Boskovická 250
798 48  Protivanov

tel: +420 582 399 136
linka zdarma: 800 280 800
email: info@vpo.cz

IČ: 290 01 765
DIČ: CZ29001765

Společnost zapsána v obchodním rejstříku u  Krajského soudu v Brně, oddíl  B, vložka 5984


 

VPO Protivanov,a.s.  je spolehlivým výrobcem plastových oken, dveří,  z vysoce kvalitních  profilových systémů VEKA, hliníkových oken, dveří z profilového systému Heroal a Kawneer.  Kvalitní profil, ostatní komponenty a 25 let zkušeností s výrobou plastových oken  nám dává možnost splnit našim zákazníkům veškeré požadavky technické i estetické.   Široká škála navazujících služeb a jejich kvalita jsou důvodem, proč se k nám naši zákazníci vracejí a noví přicházejí.

Google
ko